Kontakt

Administracja Serwerami

Serwery są dzisiaj czymś tak normalnym w firmie jak zwykłe komputery. Pełnią różne funkcje świadcząc usługi dla stacji klienckich, są to funkcje zarówno dla komputerów firmowych jak tych łączących się z Internetu. Gama usług które świadczą serwery jest olbrzymia i nie sposób ich wymienić, często są to rozwiązania indywidualne dostosowane do konkretnej potrzeby.

Serwer wymaga większej wiedzy aby go skonfigurować, oferujemy pełen zakres usług z tym związanych. Przejmiemy administrację zarówno serwerami lokalnymi zlokalizowanymi w firmie, jak i tymi zewnętrznymi zlokalizowanym w centrach danych i innych serwerowniach. Skonfigurujemy każdą usługę od tych prostych jak udostępnianie plików w sieci lokalnej po zaawansowane Internetowe jak np. serwer poczty mailowej lub serwer www.

W razie potrzeby oferujemy programowanie indywidualnych rozwiązań. Podejmiemy się każdego wyzwania. Zaoferujemy pomoc w wyborze sprzętu, oprogramowywania, przyłącza Internetowego oraz fizycznego miejsca dla serwerów. Zaoferujemy pełną opiekę z systemem wykonywania backupów, klient dostaje gotowe działające i bezpieczne rozwiązanie.